Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Yazlık Bölgelere Eşya Taşıma

Marmara Bölgesine Yazlık Eşyası Taşıma

Salt Evden Eve Nakliyat firması olarak İstanbul şehir içi eşya taşımacılığı hizmetimizde istanbul'un çevre illerine uygun fiyata eşya taşıma işleminde olduğu gibi Yazlık Eşyası Taşıma hizmeti sunmaktayız. Tekirdağ, Yalova, Çınarcık, Sakarya, İzmit, Şile, Ağva, Karasu, Kefken, Çanakkale, Gelibolu ve Şarköy olmak üzere kamyonet ile sadece bir kişinin özel taşımacılık hizmeti talep edebilirsiniz. Sadece kamyonet kiralama veya evden eve hizmeti talep edebilirsiniz. Taşıma planı oluşturup mesai saatinden sonra araç yükleme yapılması, planladığınız gününü akşam karanlığına kalmadan yorulmadan kolaylık ile sağlayabiliriz. Yüzlerce referansımız ve binlerce sevkiyatımızın verdiği tecrübe ile talebinize en uygun planlamayı bilginize sunarak gerek duyulan eşyaların sorunsuz ve zarar görmeden yeni yazlık evinize dekorasyonu yapılarak teslim etmekteyiz.

Trakya ve Ege Bölgelerine Yazlık Eşya Taşıma

Marmara bölgesine yazlık eşya taşıma talep eden müşterilerimiz Şarköy Tekirdağ Gelibolu Yalova Çınarcık olarak belirliyoruz, uygun fiyata eşya taşıma nasıl olabilir.? Yazlıkta bulunan komşunuz veya aynı bölgede tanıdığınız bir varsa her sezon eskiyen veya ihtiyaç duyduğunuz eşyanızın nakliyesi maliyetini aşıyor ise yükünüzün yanına ikinci birinin eşyasını bulunmasın sonrasında fiyatlandırmayı %50 indirimli ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Araçlarımızın kasası kontra plak kaplı olması ve sadece ev eşyalarına uygun tasarlanması sonucunda inşaat malzemesi taşınmasına oluşan taleplere karşılık veremiyoruz.

Yazlık Eşya Nakliyat'ı

Bölgesi kara deniz ilçeleri Şile Ağva Karasu Kefken ilçelerine Uygun Fiyata Eşya Taşımacılık araçlarımız yük emtiyalı sigortalı, Hijyenik ve temizlik konusunda asla ödün vermeden her nakliyesi gerçekleşen işçiliğin sonrası dezenfekte edilerek kasa içi ve dışı yıkanarak temizlikten asla ödün vermemekteyiz. Mobilyalarınız, Beyaz eşyalarınız kırılacak koliler ve kişisel yazlık eşyası için süspansiyonu yüksek araçlar tercih etmekteyiz. Tek parça eşya taşıma talepleri üzerine teslim aldığımız ürünü depomuzda paketli şekilde muhafıza ederek, yirmi günlük süre içerisinde aynı yöne çıkış yapılacak araçlarımıza sıralı şekilde koordineli yükleme yapılması sonrası ilk varış noktasından son noktaya kadar özenli ve sorunsuz zamanında teslimatlar yapmaktayız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79