Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Nakliyat Sigortası

Sigortalı Evden Eve Nakliyat 

Sigortanızın kapsamı içerisinde yer alan şartnamelere göre eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz, Kamyon veya kamyonet ile belirlenen adresten varış noktasına kadar olan süreçte aracın seyir halinde olabilecek kaza, yangın, çalınma ve gasp sonucu olaşacak zararın poliçenizde bulunan şartnameye göre zararın karşılanmasını sağlamaktadır. Ev eşyalarında sıfır kullanılmamış paketinde bulunan ürünler Çeyiz Taşıma işleminde geçerlidir, İkinci el kullanılmış elektronik, modüler mobilya ve oturma odası takımları sigorta kapsamına alınmamaktadır. Neden sigorta kapsamına almalıyım derseniz.? Tam ziya, dar ve geniş kapsamlı sigortalı malın değerini kaybedecek duruma gelmesi. Çarpışma, devrilme, yangın ve hırsızlığa karşı pek çok rikse karşı koruma sağlamaktadır. 

Nakliyat Sigortası Yük Emtiya Düzenlemesi

Emtiya Nakliyat Sigortası yürürlüğün tarihi, 1 Ocak 1953 son düzenleme 11 Mayıs 2002 tarihleri arasında yapılmıştır. 28 maddeden oluşan sigortanın kapsamı, kapsam dışı olan maddeleri içermektedir. Ev eşyasını kapsayan madde ve maddeler 4,27,28 maddeler sonucu eşyaların zarar görmesi, kullanım dışı kalması, sigorta acentesi ödenen ücret ve poliçe teslim alınmaması.

Nakliyat Sigorta Çeşitleri, Gemi tamircileri sorumluluk sigortası, Liman ve terminal işletenleri sorumluluk, Marina ve çekek yerleri işletenleri sorumluluk sigortası, Depocu yasal sorumluluk, Nakliyat aracısı sorumluluk, Yurt içi nakliyeci sorumluluk sigortası, Uluslararası nakliyeci sorumluluk sigortası, Tekne rehinli alacaklı sigortası, Tekne/yat inşa sigortası, Balıkçı tekneleri sigortası, Tekne kira kaybı sigortası, Tekne harp ve grev sigortası, Tekne ve makine sigortası, kıymet nakliyat sigortası. Bizim aracı olup sizin adınıza düzenlediğimiz Yurt içi Nakliyeci Sorumluluk Sigortası evden eve nakliyat işlemlerinde kullandığımız ve kapsamını yazımızda paylaştığımız şartları kapsamaktadır. Kullanılan diğer sigortacılık maddeleri hizmetimiz kapsamı dışındadır. Salt Nakliyat firması sigorta şirketi veya aracılık acentesi değildir.

Nakliye'de Sigorta Önemli mi.?

Sigortalı evden eve nakliyat şahıs için uyguladığımız hizmettir. Bireyler veya şirketler taşıma işlemi anlaşması sonucu kendileri Salt Nakliyat firması sözleşmesi ile sigortalarını yaptırabilirler. Taşınma günü sigorta poliçenizi almadan eşyalarınızın yükleme veya taşınmasına izin vermeyiniz. Öncelikle tedbiri biz paketleme konusunda olan hassasiyetimiz ile almaktayız, profesyonel personellerimizin dikkatli çalışması sonucu eşyalarınız zarar görmeden sorunsuz şekilde yeni evinize dekorasyonuna uygun teslim etmekteyiz. Araçlarımız Sigortalı Nakliyat yük emtiya kaskolu dur. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79