Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ev Eşyası Paketleme

Ev Eşyası Paketleme

Ev eşyası paketleme konusunda püf noktalar, evden eve nakliyat fiyatlarına olan etkisi ve eşyaların kimin hangi eşyaları paketlemesi gerektiğine değinerek taşınma esnasında eşyaların zarar görmemesini minimum seviyeye inmesini sağlayan faktörlerin bilgisini ev eşyasıofis eşyasıvilla eşyasıantika eşyası ve ilk kez taşınacakların bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. 

Ev Eşyası Paketleme Ürünleri

Standart malzeme kullanılmayan işlemde her eşya ve ürüne farklı malzemeler kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar ve mobilya aksamına özel üretim çift katlı havalı baloncuklu pat pat ile de-montajı sağlandığında komple kaplayacak şekilde yapraklara bölünmüş depozitolu malzememiz ile paketlenip taşıma ipi ile bağlanıp taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Kırılacak eşyalarında kullanılan eşya paketleme malzemesi cam, porselen eşyalar mümkünse kendi tarafınızdan beyaz kağıt ve tek kullanımlık tek katlı pat pat ile açık kısmı kalmadan sarılıp karton kolilere sırası ile boşluk olmadan koliye bırakınız ve alt kısmı sağlam olacak şekilde bant ile üzerine etiket yazılıp kategoriye ayırmalısınız (kırılacak mutfak veya giysi vb.) kolileme işlemini kendi tarafınızca yapılması sonucunda %25 varan indirim almanız mümkündür.

Evden Eve Nakliyat Eşyaları Kim Paketle sin.?

Evinizin yaşam alanlarında ne kadar hassas olunduğunun bilincindeyiz, Kırılacak eşyaların kendiniz tarafınızca paketleme sonucunda %25 varan indirim almanız mümkündür. Lakin asıl olan eşyaların paketlenmesinde profesyonel personellere bırakmanız daha sağlıklı olacaktır, Neden diye düşünürseniz.? Eğer sizin paketleme yaptığınız ürünlerde koli etrafında ezilme ve yırtık yoksa şayet nakliye firması sorumluluk kabul etmeyecektir.

Kıyafetleriniz Nasıl Toplamalısınız.?

Mümkün olduğunca bütçenin küçültülmemesi gereken evden eve nakliyat ev eşyası paketlemede bütçeniz kısıtlı ise kıyafetlerin koli yerine raflarda duran katlı kıyafetler 23 mikron taşıma poşetlerine katları bozulmadan düzgün bırakılıp bant ile paketlenir. Takım elbise gibi askılı eşyalarınız mini kıyafet dolaplarında askıya asılıp katları ve ütüsü bozulmadan sağlıklı şekilde yeni evinize teslim edilmesini nakliye firması sağlayabilir.

Taşınırken Ev Toplamanın Püf Noktaları

Ev taşımanın çok maliyetli olmasının her bir birey gibi biz nakliye şirketi olarak farkındayız. İnce detay ve maliyetlerin düşürülmesi için koli tedarikine iki hafta öncen başlamalısınız son günlere kalırsanız her şey karmaşık hal alıp bütçenizi düşünmez hale gelebilirsiniz. Kullanmadığınız eşyaları ihtiyaç sahiplerine vermeniz taşınacak eşyaların azalması paketleme ürünlerinin azalması, taşımacı kadrosundan bir personel eksilmesi ciddi indirimli nakliye fiyat teklifi almanıza olanak sağlayacaktır. 

Antika Eşyalar Nasıl Paketlenmeli 

Son derece hassas olan bu işlemde paketleme işlemini tamamen nakliye firmasına bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Antika eşyanın hassasiyeti, piyasa değeri baz alınıp gerekirse koli, pat pat malzemesi yerine özel ölçülerde kontra plak malzeme ile sandık yaptırılıp sandık içerisinde bulunan boşluklara sarsıntıyı önlemesi için kutu dolgu malzemesi (parça köpük) ile boşluk alanlara dolgu yapılmalıdır. Önemli hatırlatma Antika eşyaların sandık kutu ile paketlemeden önce taşınacak merdiven veya asansör alanlarına uygun olacak şekilde de-montaj halde paketlenme yapılmalıdır. 

Ofis Eşyası Paketleme

Departman sayısı ve bölümlerine göre paketlenmesi gereken eşyalardan ziyade çoğunlukla mobilya de-montajı işçiliği zaman alır, taşınma gününden ofisin büyüklüğüne göre iki gün önceden de-montaj ve eşya paketleme işlemine personel gönderimini ön görmekteyiz. Çalışan ofiste nasıl paketleme yapılır.? depo ve arşiv bölümlerinde kolileme işlemi ile bir günde bitmeyecek ofis taşınmasında kullandığımız yöntemlerden bir tanesidir.

Villa Eşyası Paketlemede Zaman Kazanın

Pek çok odadan oluşan iki veya üç katlı olan villa ev eşyası ofis eşyasında olduğu gibi bir gün önceden eşya paketleme işlemi yapılması için personel gönderimi yapılmalıdır. Öncelikle yaşam alanları hariç misafir hane, salon odaları paketlenir, mutfakta ihtiyaç duyulan eşyaları kenarda raf da muhafaza ederek geri kalan mutfak eşyaları kolileme işlemine tabi tutulup taşınma günü sorunsuz hizmet almanızı sağlıyoruz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79