Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ucuz Nakliyat İstanbul

Ucuz Nakliyat Hizmeti Dikkat Etmeniz Gerekenler.!

Salt Evden Eve Nakliyat olarak ucuz nakliyat denildiğinde, müşterilerimizin çeşitli mağduriyetler yaşamasına yol açan bazı yanlış değerlendirmeler hakkında bilinçlendirme yapma zorunluluğu içinde hissediyoruz.

İstanbul Maltepe merkezli firmamız, uzun yıllardır güvenilir hizmetin adresi olmuştur ve pek çok güçlü referansın da desteği ile günden güne gelişerek varlığını sürdürmektedir. Kaliteli bir iş, kaliteli ekibe ve disiplinli çalışmaya ihtiyaç duyar. Elbette, müşteri dostu ucuz nakliyat fiyat politikası belirlemek, bir markanın kalitesini her zaman gözler önüne serer ancak her kaliteli hizmetin bir maliyeti olduğu gerçeği de gözlerden kaçırılmamalıdır.

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Son derece makul bir fiyat teklifi veren nakliye firması ile anlaştınız. Size, hiçbir deneyimi olmayan bir ekip gönderdi. Eşyalarınızın gelişigüzel paketlenmesi, yanlış taşınması nedeniyle pek çok mağduriyet yaşadınız. Belki elektronik aletleriniz arızalandı, belki mobilyalarınız çizildi. Veya bazı eşyalarınız taşınma esnasında kayboldu. Bu gibi durumları yaşayan pek çok kişiyi çevrenizde rahatlıkla bulabilirsiniz. İşte bunun nedeni evden eve nakliyat fiyat hesaplama konusunda yapılan yanlışlardan meydana gelmektedir.

Fiyat Hesaplama Hususu

Salt Nakliyat - Nakliyeci, İstanbul’un köklü bir firmasıdır. İhtiyaçlara yönelik personel çalıştırma konusunda titizdir. Ürünlerin paketlenmesinde, kurulumunda, taşınmasında işinin uzmanı personel ile çalışır. Elbette bu durum taşınma sırasında maliyetlere yansır. Ancak firmamızın şeffaf bir fiyat belirleme politikası bulunmaktadır.

Nakliye fiyat hesaplama işlemini gerçekleştirmek için sitemizden fiyat politikamızı inceleyebilir, bizimle iletişime geçerek en uygun hizmeti, en makul fiyata alabilirsiniz. Hiçbir hataya yer bırakmayan hizmetimizin ücretleri müşteri dostudur ve kesinlikle emeğin karşılığı ile sınırlandırılmıştır.

Müşterilerimiz ödedikleri ücretin tam karşılığını alır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi firmamızın değişmez öncelikleri arasında yer almaktadır. Ürünlerin belirlenmesinde ekspertiz yol gösterici olacaktır. Bütçeleme, ekspertizin raporlaması sonucunda çıkarılır ve tarafınıza fiyat teklifi yapılır. Bunun üzerine anlaşmaya gidildiği takdirde, taşınma sürecine başlanır. Tüm fiyatlandırmalar tarafınıza şeffaf bir şekilde iletilir, aklınızda soru işareti kalmaz.

Üstelik ürünleriniz sıfır hasarla yeni adreslerine iletildiği için memnuniyetiniz de en yüksek aşamaya ulaşır. Unutmayın, eşyalarınız olmazsa olmaz parçalardır ve hasar görmeleri, yanlış ellerce taşınmaları maliyeti artırır, beklenmeyen ödemeleri zorunlu hale getirir. Bu nedenle nakliye firmanızın köklü bir kuruluş olmasına özen göstermeniz gerekir.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79