Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Pendik Evden Eve Taşımacılık

İstanbul Pendik Evden Eve Nakliyat

İstanbul anadolu yakası Pendik ilçe içi veya ilçeler arasında ev taşıma işleminde sunduğumuz hizmetler ve fiyat teklifine göre hizmet kalitesi konusunda bilgi paylaşımımız müşterilerimizin daha kesin kararlar alması ve ödenen ücretin son kuruşuna kadar karşılığını almalarına karşılık bilgiler içeren Pendik ev taşıma ve Pendik nakliyeci yazılarımızı dikkate almalısınız. 

Pendik Ev Taşıma 

Evinizde taşımacılık işleminde  paketlenmesi gereken başlıca ürün ve mobilyalar vardır. Daha önce deneyimi olan veya deneyimi olmayıp duydukları eşya taşıma işlemlerinde kulak aşinalığı olan pek çok müşterimiz ile iletişime geçerek hizmet sunmak için rezervasyon açmışızdır. Öğrenci evlerinde genel olarak velilerin eşya taşıma işlemini organizasyon yaparak müşteri temsilcimizden Pendik ev taşıma randevu talep ederek hizmet almaktadırlar.

Aman Dikkat.!

Ev eşyalarınız nakliye şirketi paketleme yaparken, müşterinin kişisel ve kırılacak eşyaların kolileme işlemini kendisi yapması birincisi fiyatta ciddi indirim, ikincisi taşıma işlemi bittikten sonra yerleşim esnasında kolilerde neyin olduğunu bilerek isabetli ve hızlı yerleşim sağlayacaktır. kırılacak eşyalarınızı kağıt veya baloncuklu patpat ile sargı yapılarak kolilere dizilmesine özen göstermelisiniz.

Pendik Nakliyeci - Nakliyeciler

Her ilçede bir durak kurmamız müşterilerimize en kısa zamanda ulaşmak ve en kısa mesafe ile uygun fiyatlar sunmamızı sağladığını deneyimlerimiz ile görerek araçlarımızı bünyemizde çalışan sürücülerde kalmasını sağlayıp acil nakliye taleplerinde hızlı ekonomik hizmet sunmamıza olanak sağlayan Pendik nakliyeci hizmetimizdir. Parça eşya taşıma sayfamızı ziyaret ederek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Araçlarımızın tamamı ev taşıma için dizayn edilmiş, Pendik evden eve nakliyat kapalı kasa araçlar eşyaların hava şartlarında zarar görmez. Araçlarımız haftalık dezenfekte edilerek müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Mobilya ustalarımız de-montaj hele getirilen mobilyalarınızı taşımaya uygun hele getirip paketleme işlemi bitince araca yüklenmesini sağlarlar yeni evinizde paketleme ürünleri sökülüp montaj işlemi dekorasyona uygun şekilde teslim edilir. Yeni evinizde beyaz eşyaların tesisat montajı uygunsa beyaz eşyalar (Doğal gaz hariç) montajı ile testleri yapılır teslim edilir. Evinizde bulunan koli ve diğer eşyalar odalara dağılımı yapılır, daha sonra yerleşimde kolaylık sağlayacaktır.

Evden Eve Taşımacılık Sunmadığımız Hizmetler

Binaların yapısı ve tarihine göre beton, elektrik tesisatı yapısal değişiklikler gösterebilir. Elektrik avize bağlantısı, Klima montajı, Duvar delme işlemi, Perde takılması işlemleri şirketimiz tarafınca sunulmamaktadır. Eski evinizden istediğiniz bütün ürünler sökülüp araca yüklenmektedir.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79