Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Bina içi Eşya Taşıma

 Bina içi Evden Eve Taşıma - Salt Nakliyat

Bina içi evden eve nakliyat taşınmalar, ev içerisinden bir oda değişimi ve ev tadilat işlemlerinizde eşyalarınızın paketlenmesi bina deposuna taşınması gibi bilgileri paylaşacağız. Bina içi daire den daire ye veya Site içi bina dan bina ya taşıma işlemlerinizde işinin ehli firma ekonomik fiyat konusunda, sorunsuz taşınmaya olanak sağlayacak olup kurumsal firmaları tercihinize gerek duyulmadan isteğiniz bütün işlemleri gerçekleştire bilirsiniz. Bina içi ve site içerisinde taşımacılık konusunda araç gerek görülmez kalifiyeli personeller eşya taşıma işçilik ücreti alırlar.!

Site içi Evden Eve Nakliyat 

Bir oda taşınması modüler mobilyalar olan yatak odası ve çocuk odası taşıma işleminde büyük hacimli de-montaj gerektiren odalar olduğu zaman referanslı müşterilerimiz bizden hizmet talep ediyorlar. Personel gönderiyor musunuz ? yada bu şekilde hizmetiniz var mı? nasıl yardımcı olabilirsiniz bilgi verir misiniz.? soruları ile karşılaşıyoruz. Evet ev ve depo taşınması gereken hizmette malzeme aracımız paketleme ürünleri ve personellerimizi yerinize gönderimi yapılarak gerek duyulan hizmeti eşyalarınızı paketleme, de-montaj ve montajını gerçekleştirirler. Detaylı bilgi Evden Eve Nakliyat sayfamızda bulabilirsiniz.

Kısa Süreli Eşya Depolama

Kısa süreli olacak tadilat işlemlerinizde eşyalarınızın korunaklı paketlenmesi yapılması gereklidir. En uygun işlem bina deposunda eşya depolama hizmetleri sağlanabilir. Tadilat sırasında eşyaların evde kalması işlemler başladığı zaman ev eşyaları toz, boya ve hasar görebilir. çalışma esnasında tamamen korunması gerekir neler yapılabilir. Büyük bir odaya orta kısımda toplanıp üstü kapatılıp odalar tadilatı oldukça eşyaların ev içerisinde oda değişimi ile değişimli taşınması olabilir ama bu işlem hem tadilat işlemin uzaması veya eşyaların taşınması sırasında kırılıp çizilmesi gibi sonuçlar oluşabilir. Asıl yapılacak işlem öncelikle binada bulunan deponuz eğer yok ise en yakın bina altında bulunan dükkanın kiralık tutulması, bu gibi imkanlar yok ise Eşya Depolama sayfamızı ziyaret ederek nasıl bir işlem olduğunun bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizin yerinize korunaklı ve sigortalı depomuzda istediğiniz süre içerisinde ev eşyası depolama işleminde sorunsuz çözüm sağlayabiliriz.

Odadan Odaya Eşya Taşıma

Mobilyaların odadan odaya yer değişmesi, odadan odaya eşya taşıma Yeni alınan ürünün gelmeden önce eski eşyaların daireden çıkarılması gibi bilgiler, uygulayacağınız işlemlerde karar vermenize olanak sağlayacaktır. Hacimli koltuk takımı daire kapılarından geçmesi sorun yaratabilir nasıl ve kaç kişi taşımalı.? Odadan odaya gardrop taşımak firmamızdan iki personel talebinde bulunup dairden daireye veya evinizden bina dışına çıkarılmasına personel gönderimi yapmaktayız. Modüler mobilyanın yemek takımı ve yatak odası gibi mobilyaların gerek görülürse de-montaj yapılması gerekebilir. Şehir içi Bina Nakliyat mobilya ustalarımız sorunsuz de-montaj hale getirirler sonraki işlemde dilediğiniz odaya kurulumunu yaparlar. 

Mobilya de-montaj ve montaj işlemlerimiz

Bina içi eşya taşıma yatak odası, Çocuk odası ve Yemek odası ev eşyalarınızın de-montajı ve montajını mobilya ustasına gerek duymadan sağlayabilirsiniz, mecbur kalmadıkça işinin ustası tercih edilmelidir. Şimdi Yatak odası nasıl de-montaj hale getirebiliriz, Sürgü kapak veya normal kapaklı gardolap önce kapakları sökülmeli sürgü kapak yukarı kaldırılmalı ve alt kısım çekilerek rayından çıkarabilirsiniz, normal kapak sökerken önce üst kısım vidalama sistemi gevşetilmeli ve daha sonraki işlemde alt bağlantılar gevşetilerek sökümü sırası ile devam etmelidir.  Gardolapı gövdesi sökümü başlamanın temel sırası önce arkalık, üst parça ve kenarla dan devam ederek bağlantı vidası veya kilitli sistemi gevşeterek sökümünü gerçekleştire bilirsiniz.

Çocuk Odası De-Montaj İşlemleri

Çocuk odası, Gardolap, beşik ve çalışma masasında oluşur gardolap yatak odasında olduğu gibi aynı işlem uygulanır, Beşik modeline göre değişiklik gösterir, 0 ile 5 yaş arası beşik kullananlar önce yan korumalığın çubuk demirini el ile sökülen saat yönüne çevirerek yan korumalığı çıkarın, iç yatak ve yatak sunta sırası ile çıkarın, ayak kısmında bulunan şifonyer vidalar sökülüp alınmalı sonrasında geçme olan yatak başlığı ve ayak ucu yukarı çekilerek yerinde çıkarılıp de-montaj hale getirilebilir. Montajı yapılır iken başta yapılan işlemler en sona son yapılan işlemler ilk başta yapılması gerekir.

Yemek Odası De-Montaj İşlemleri

Yemek odası, Modüler ve ağaç modeline göre ikiye ayrılır lakin ağaç modelli yemek odası de-montaj işlemi pek yoktur sadece kapak ve raflar ağırlığın düşürülmesi için çıkarınız ve mutlaka köşe köpük kullanılarak paketlenme yapılmalıdır. Modüler mobilya işlemlerinde porselen yemek takımı ve bardaklar için kullanılan konsol sökülmeden önce bütün parçaları etiketlenerek sökümüne başlanmalı neden etiketleme ağırlık ile eğim veren parçalar montaj sırasında raflar bile aynı bölüme gelecek şekilde montajı sağlanmalıdır.

Fiyat hesaplama hizmetlerimiz

İhtiyaç duyduğunuz taşımacılık işlemlerinde bizimle iletişime geçerek 7/24 ücretsiz bilgi talep edebilirsiniz. Müşterilerimizin talepleri, parça eşya taşıma, bir oda taşınması, kamyonet nakliye, evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama genel olarak aldığımız taleplerdir. İstanbul ilçe bazlı semtlerde en yakın firması ulaşmak amaçlı aramalarda önceliğimiz Maltepe ve Anadolu yakası evden eve nakliyat öncelikli hizmet sunduğumuz bölgedir. Avrupa yakası hizmetlerimizde İstanbul'da Asya veya Avrupa yakası eşya taşımalarında zamanında evinizin ustası hizmet sunmaktayız.

Beyaz Eşyalar Nasıl Taşırız.? 

Öncelikle profesyonel evden eve taşıma firmasından hizmet talep etmelisiniz neden mi.? De-montaj ( kırmadan sökmek ) montaj ( kullanışlı kurulum ) ve paketleme önemlidir. Kediniz tarafından Kamyonet nakliyat kiralama ile taşımayı düşünüyorsanız püf noktalarından bilgi vermek isteriz.

Buzdolabı nasıl taşırız.?

Çoğu müşterimizin başına gelen veya mutlaka duydukları buzdolabının mutfak dolabında bulunan yerine olmaması, mutfak kapısından sığmaması gibi, Buzdolabı kapıdan içeri girmediği zaman öncelikle içinde bulunan rafları, Kapakta bulunan plastik raf gözler ve alt kısımda bulunan süpürgelik önemli not: tırnaklı montajdır çekerek paralel çıkarılabilir, Bu işlemler sonrası püf noktası birinci işlem kapakları açın, ikinci işlem önce kapakları kapıdan içeri yarım daire şeklinde çekin, üçüncü işlem kapakları çekerken gövdeyi boşluk yönüne doğru çevirerek itekleme yolu ile dışarı veya içeri olacak şekilde kapıdan yerine bırakabilirsiniz detaylı bilgi Parça eşya taşıma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Çamaşır makinesi nasıl taşırız.?

Üç bağlantısı olan ve çok pratik şekilde işlem ile kolaylıkla de-montajı ve montajını sağlayabilirsiniz, Nasıl mı.? Su gideri, elektrik enerji ve musluktan gelir bağlantısı Püf noktası ise gelir hortumu contası taşınma esnasında kolaylıkla düşmesi montajda su kaçağına neden olabilir. hortumun bağlantı kısmına bant ile tutturulup sabitlenmelidir. Sonra ki işlemde hortum ve bağlantı giderlerini Çamaşır makinesinin arkasına aparatları yok ise bant ile sabitleyin, çizilme olmaması için kullanılmayan battaniye en kolay yöntem olacaktır.

Bulaşık makinesi nasıl taşırız.?

Üç bağlantı aparatı bulunan makinemizin elektrik, su ve gider bölümünde oluşur aparataları söküldükten sonra tahliye bölümü açılarak içinde bulunan suyun tamamı temizlenmelidir. Taşınma esnasında merdiven veya bina boşluğuna dökülecek su ayağınızın kaymasına neden olabilir. Bu unsurlar zarar görmemesi sağlayacak püf noktadır.

Kurutma makinesi nasıl taşırız.?

Çok kolay de-montajı olması sadece elektrik bağlantısı bulunan makinenin sadece gider haznesinde bulunan su deposunu lavabodan dökerek temizleyin bu işlemler sonrası her zaman çizilme ve kırılmaları engellemek için bütün beyaz eşyalar için geçerli Buzdolabı, Çamaşır, Bulaşık ve Kurutma makinesi bağlantıları söküldükten sonra paketleme ürünü patpat bulunmuyor ise battaniye ile sargısı yapılmalıdır. Bant ile battaniye sabitlenir ve taşınma esnasında eliniz kaymaması için taşıma ipi eğer yok ise ağırlığı taşıyacağını düşündüğünüz her hangi bir ip ile mutlaka bağlayınız.

Beyaz eşya montaj işlemlerimiz

Çamaşır makinesinin elektrik fişini çekiniz, su bağlantı musluğunu kapatıp saat yönüne çevirerek bağlantı aparatını sökümü dikkat etmeni su kaçağını önleyen contasını bant ile sabitleyin, atık su hortumunu çekerek çıkarınız. Montajı çok basittir, önce bağlantı aparatlarını bağlantı bölümüne çekerek çamaşır makinesini yerine itekleyerek en son yapılan işlemden başlayıp montajını gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler bulaşık makinesi ile aynı uygulanır. Kurutma makinesinin önce fişini çekerek elektrik kesilmelidir. Alt kısımda su deposu haznesini çıkarın ve içinde biriken suyu dökülmesinin ardından tekrar su haznesinin montajını yapınız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79