Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Tatil Günü Taşınma

Siteniz tatil günü ev taşıma izni veriyor mu? Sorun yaşamamanız için önerilerimizi zaman ayırıp mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.!

Altın Değerinde Öneriler

Artık çoğu bireyler güvenlikli sitelerde oturmayı tercih etmektedirler. 7/24 güvenlik görevlisi, güvenlik kamerası ile son derece güven veren ve pek çok kişinin ilk önceki tercihi olmuş lakin site aidatı, yüksek kira bedeli ile her kesimin ikamet edememektedir. Bu gibi faydaları yaşam alanlarınıza en kısa sürede adapte olmanız ve tatil, uzun iş seyahatleriniz de gözünüz arkada kalmayacaktır.

Taşınma Günü Belirlerseniz

Bir gün taşınmaya karar verirseniz size önerilerimize kulak vermenizi tavsiye ederiz, çoğumuzun yaşayıp tecrübe edinerek öğrendiğimiz çoğu kurallardan bir tanesidir aslında, site yönetiminin teslim ettiği site kuralları kitapçığında küçük yazılar ve taşındıktan sonra okumaya gerek görmemekteyiz. Hafta sonu, resmi tatil günleri site içerisinde taşınmaya izin verilmeye bilirler. Taşınma gününüzü belirleyin önce site yönetiminde taşınma günü rezervasyonu yaptırın, anlaşma sağladığınız evden eve nakliyat şirketine gün ve saati bildire bilirsiniz.

Yeni Evinizin Yönetimine Bilgi Vermelisiniz

Her şey tamam halloldu eşyalarınızı paketlendi, site yönetimine ev taşıma izni için bilgi verdiniz, evden eve nakliyat şirketi ile anlaştınız ve taşınma gününüz geldi ve eşyalarınız nakliye aracına yüklendi. Artık ne gibi sorun yaşayabilirim derseniz evet pek çok sorun yaşa bilirsiniz, nakliyecinin önerilerine kulak verin yeni evinizin site yönetimine taşınacağınız günün belirtin aynı gün başka bir nakliyeci eşya taşıya bilir, bina asansörünün kullanılıp kullanılamayacağını teyit edin, nakliye kamyonu site içerisine giriş yapa biliyor mu.? ve araç park mesafesi ile bina arasında ne kadar mesafe vardır. Bu konu aldığımız unsurlardan bir tanesine bile evet diye biliyorsanız sorun yaşanmaması hen kendiniz hem nakliyeci mağduriyet yaşamaması için bilgi akışını taşınma işleminde bulunan her bir şirket ve bireye bilgi vermelisiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79