Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Çeyiz Taşıma

Salt Nakliyat - Çeyiz taşıma

Salt Evden Eve Nakliye firması yeni evlenen müşterilerimizin İstanbul ve ege bölgesi ( Yalova Bursa Balıkesir İzmir Kuşadası Bodrum Antalya Muğla )  Çeyiz Taşıma taleplerinde sadece sıfır ve kırılacak cam, porselen den oluşan hassas eşyalar için teknolojik donanımlı süspansiyonu yüksek, özel tasarım kasa modelleri ile hijyenik, temizdir. İsterseniz kamyonet nakliyat kiralama veya evden eve teslimatlı taşıma talebinde bulunarak müşteri temsilcimizden ön bilgi ve sonrasında taşıma gününüze rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Neden rezervasyon yaptırılmalı.?

işlemlerinizi aksaklığa uğramaması ve son ana bırakarak aksaklıkların ortadan kalkması ve uygun maliyetlerde esaslı firma ile anlaşma sağlamış olacaksınız. Standartların dışında fazla, aile yadigarı özel eşyalarınız bulunuyorsa taban fiyat talep ederek bütçenize uygun ise ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz sorunsuz, sigortalı gününde ve saatinde sağlıklı hizmet almanıza olanak sağlayacaktır. Ekspertiz Neden Talep Edilmeli.? Salt Nakliyat firması olarak Bakmak ayrı Görmek ayrı bir şey sloganı ile ekspertizin ne kadar önemli olduğunu bize hatırlatmaktadır. Firmamızın çeyiz nakliyat hizmeti İstanbul Anadolu Avrupa yakası, şehirler arası ege bölgesi Yalova Bursa Balıkesir Bilecik Kütahya Denizli İzmir Kuşadası Bodrum Antalya Muğla güzergahı Trakya bölgesi Marmaraereğli Tekirdağ Keşan Çanakkale olarak belirlemekteyiz.

Çeyiz Eşyası Taşıma bina kat sayıları, Araç park mesafesi, Asansör kullanılmaması eşya yoğunluğuna göre personel sayısını yükselle bilir. Bu gibi unsurlar fiyatları etkileyeceği gibi Çeyiz Taşımacılığı günü aksaklık ve sorun ile karşılaşmanıza olanak sağlar. Ekspertiz personelimiz detayları inceledikten sonra siz müşterimize detaylı taşıma planını anlatır, karşılıklı anlaşma sağlanması sonucu Sigortalı Çeyiz Taşımacılık, İletişim ve adres bilgileri, Eşya listesi ile nakliyat sözleşmesi ile rapor tutarak karşılıklı imzalanıp taşınma günü tarihi belirleriz.

Çeyiz Taşıma İşlemi

Çeyiz taşıma işleminde paketleme ürünleri gerek görülmez genel ağırlıklı sıfır ürünler fabrikasyon paketlenmiş ve muhafıza edilmiştir, Fiyatlarda ekonomi sağlar evden eve nakliye araçları çeyiz eşyasına büyük gelebilir az miktarda olması küçük kamyonet daha çok rağbet görmektedir. Şehir içi eşya taşımacılığı hizmeti sunan firmamız bünyesinde Kamyonet bulundurarak birden çok nakliye firmasına kamyonet panelvan kiralama hizmeti sunmaktayız. Neden biz tercih edilmeliyiz.? tekil müşteriye tek elden hizmet sunuyoruz, Küçük nakliye aracı talebinize uygun araçtır. Kamyonet filosunda bulundurmayan firmalar bizden araç temin ederek fiyat farkına komisyon ekleyerek yüksek maliyetlere hizmet almanıza neden olabilirler özellikle hatırlatıyoruz üç nakliye firmasında hemen teklifi al, almadan karar vermeyiniz. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79