Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Kiralık Panelvan Kamyonet

Kiralık Kamyonet Hizmetlerimiz

Müşterilerimizin uzun süreli bir hafta veya uzun yol için ekonomik fiyat ile gerek duyduğu işlemi gerçekleştirme taleplerine Kamyonet Kiralama ve Kiralık Panelvan hizmetimiz bulunmaktadır. Araçlarımız sürücülü olarak kilometre bazı tutularak günlük ücrete tabi tutularak fiyat hesaplama yapmaktayız, Şehir içi nakliyat ve Şehirler arası nakliyat konumunda gidilecek yerlerde kamyonet ve panelvan taşıma kapasitesini aşmayan yükleri tercihi yapılmalı Ulaştırma Bakanlığı yol denetim kantar yük ağırlığı denetimlerinde cezai işleme maruz kalınmasında kaçınılmak için göz ardı edilmeyen bir konu olarak görüyoruz ve müşterilerimize ön bilgi sonrası sorunsuz hizmeti nasıl vereceğimizin bilgisinden sonra gerek duydukları hizmeti sağlamaktayız.

Araçlarımız Neden Sürücüsü İle Gönderilir

Müşterilerimizin araçlarınızı neden sürücülü olarak gönderiyorsunuz.? Soruları ile karşılaşıyoruz Kara yolları yük nakli ticari araçlar, yurt içi SRC4 Ticari araç kullanma sertifikası gerekmektedir. Konumuz dışı olsa da Kara yolları yolcu nakli servis araçlar, yurt içi SRC3 sertifikası gerekmektedir. Kamyonet Nakliyat sayfamızda hizmet taleplerinize çözüm sağlayacak bilgileri bulabilirsiniz. Taşıma planı oluşturulurken ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç yük kapasitesi eşyalarınızın yoğunluğu ile belirlenir, isteğe göre araç yükleme firmamız tarafından karşılanır isterseniz evden eve teslimatlı olarak nakliye hizmeti talep edebilirsiniz.

Araç Kiralama Sonrası Site Yönetiminden Rezervasyon Yaptırın

Kiralık Panelvan Kamyonet talepleri, Yeni projelerde site veya binalarda artık otopark bölümünden taşınma sağlanıyor, Önemli bilgi tatil günleri taşıma işlemine izin verilmeyen sitelerde bulunmaktadır, eşyalarınız nakliye aracında kalması fiyatların ikiye katlanabilir. Mutlaka site yönetiminden taşınma günü ve rezervasyon yaptırın takibinde izin alacağınız günü belirleyip Nakliyat Firmasından rezervasyon isteyip ücretsiz ekspertiz talep ediniz. Müşterilerimizin panelvan gereksimi görmelerinin nedenleri.? Nakliye aracı kapalı kasa olması ve eşya yükleme hacim toplaması gerekir ve yerden yüksekliği 3,50 cm gelmektedir, otopark girişi 2,20 cm maksimum seviyedir. İşçiliği azaltmak işlemleri hızlandırmak adına panelvan araçlarımıza otopark girişinde aktarma yapılıp Kamyon veya kamyonette bulunan eşyalar iki veya üç seferde kısa sürede otoparktan yük asansörüne taşınmasına olanak sağlayacaktır.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79