Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Eşya Taşımak İçin Araç Kiralama

İstanbul Eşya Taşımak İçin Araç Kiralama

Anadolu yakası ve Avrupa yakası başta olmak üzere İstanbul'un çevre illerine yazlık eşyası, parça nakliye ve çeyiz eşyası taşıma konusunda kamyonet araçları ile sürücülü kiralık hizmeti Salt Nakliyat sunmaktadır. Şehir içi evden eve taleplerinde sorun hizmet sunmayı amaçlar ve personelleri ile devamlı seminerler düzenlemesi ile bilgi paylaşıma sağlanıp her personelin konusunda uzmanlaşması konusunda çalışmalarını devamlı ileri görüşlülüğü ile öne çıkmaktayız.

Kamyonet Kiralama Şartları

Ticari araçların sürmek için bazı belgeler gerekmektedir bu belgeler kontrol noktalarında yetkililere beyan edilemez ise nakliye firmasına ve aracı kullanan sürücüye ayrı ayrı cezai işlem uygulanmaktadır. Bu belgeler nelerdir? sürücü ehliyet belgesi, SRC4 yurt için ticari eşya taşımacılığı belgesi ve Psikoteknik belgesi son olarak ticari nakliye aracı süren sürücünün SSK sigorta belgesi bu belgelerden eksik olması durumunda cezai işlemler oluşmaktadır. Bu cezai işlemlerin olmaması ve nizami bir taşımacılık için Eşya Taşımak İçin Araç Kiralama işlemlerinde araçlarımızı sürücülü olarak nakliye bazında gönderimini sağlıyoruz. Konu hakkında daha detaylı bilgi için Kiralık Panelvan Kamyonet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Araç Kiralama Ücretleri

Genel olarak nakliye şirketleri araçlarını taşıyıcı personeller ile göndermekte ve neden dersek; profesyonel personellerini daha hızlı ve eşya zarar görmeden taşınmasına en kısa sürede tamamlar, fakat eşyayı ev sahibi ve ticari ürününü kendisi taşımak isteyen müşteriler daha uzun süreli bu yorucu işlemde araç bekleyeceği içi sadece araç gönderimi yapmamaktadır. Şirketimizin bu gibi taleplerin artması sorunu Kamyonet Kiralama ve Eşya Taşıma Aracı Kiralama hizmetinde müşterinin beyan ettiği işlemin bitimine kadar araç müşteride bekleme yapmaktadır, beyan ettiği işlemler dışında ekstra işlem taleplerinde anlaşma sağlanan ücretin üzerinden artı olarak ücretlendirilir

Eşya Taşıma Püf Noktaları

Evinizde, İş yerinizde veya Ofisinizde ihtiyaç görülen ve taşınması gerek bir kaç parça eşyadan oluşan ürünlerin taşınmasına kendiniz üstlenmeye karar verip araç kiraladığınız zaman eşyanın taşınmasında bahsedeceğimiz bir kaç konuyu uygulaması ile işinizi kolaylaştırırsınız. Öncelikle taşınacak eşyanın hacim olarak geniş çaplı ise de-montaj hele getirip hacim ufaltıp ağırlık olarak hafifletmiş olacaksınız, evinizde bulunan battaniye, nevresim veya ofisinizde bulunan karton kolileri bağlantı yerlerinden açarak ambalaj malzemesi haline getire bilirsiniz. Bu işlemler taşınması için hafif ve hacim küçük olacak, evinizde bulunan materyalleri kullanıp çizilmesini engellemiş olacaksınız. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79