Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Kaliteli ve Güvenilir Firma SALT  Nakliyat - Nakliyeci

İstanbul ofis taşıma işlemi belki de ev taşımaktan çok daha zor bir işlemdir. Sizin için önemli olan pek çok evrak, bilgilerin depolandığı bilgisayar ve benzeri teknolojik ürünler, çelik kasa gibi önemli eşyalar özenli ve titiz bir çalışma gerektirmektedir.

Ofis Taşımada Mağduriyet.!

Bir masanın taşınması ile dosyalarla dolu bir dolabın taşınmaya hazırlanması arasında farklar vardır. Sıradan bir nakliye firması ile çalıştığınızda, size sorulan sadece ne taşınacağı olacaktır. Ardından taşınma günü geldiğinde, neredeyse sıfır ön çalışma ile ekip adresinize gelir, özensiz bir çalışmanın ardından eşyalar toplanır. Pek çok müşteri ne yazık ki bu nedenle büyük mağduriyetler yaşamaktadır.

Unutmayın, ofis taşıma fiyatları fiyatlandırma sırasında önemli evrakların, teknik aletlerin doğru şekilde paketlenmesi, taşınması, gerekirse mobilyaların kurulması son derece önemli teknik detaylardır ve bu mağduriyetlerin telafisi bazen imkansız olabilir. Bu nedenle doğru bir nakliye firmasının önemi de son derece büyük olacaktır.

Ofis Taşımada Standart Üstü Hizmet

Ofis taşımacılığı denildiğinde, güçlü referanslara sahip Salt Nakliyat akıllara gelir. İstanbul Maltepe’de bulunan merkezi ile Salt Nakliyat, bu güne kadar pek çok kurumsal firmaya, bunun yanı sıra ofis ve hatta home ofislere taşınma sürecinde verdiği destek ile tam not almıştır.

Bizi diğerlerinden ayıran, özel hizmetlerimiz olmaktadır. Ofis taşıma bazı teknik detayları da beraberinde getirir. Örneğin mutlaka eşya tespiti yapılmalıdır. Taşınma planının hazırlanmasında bir ekspertizin önerileri alınmalıdır. Bu hizmeti müşterilerimize sağlamaktayız. Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri öncesinde gönderdiğimiz ücretsiz ekspertiz sizi ziyaret eder ve eşya durumunu, özelliklerini raporlar. Biz de bu raporlama sonucunda size en uygun araçları seçeriz.

Profesyonel İstanbul Ofis Taşıma İçin  Neden Salt Nakliyat

Tüm evraklar, özenli personellerimiz tarafından en uygun şekilde paketlenir. Mobilyaların de-montaj yapılması gerekiyorsa bu gerçekleştirilir ve sonucunda taşınmaya en uygun şekilde paketleme işlemine geçilir. Mobilyaların kurulumunda da ekibimiz size destek sağlar. Bunun dışında çelik kasa gibi eşyalar da mevcutsa, bu eşyalar da ekspertiz aracılığıyla tarafımıza rapor edilir ve gerekli hizmetin sağlanması için üstün çaba harcanır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmeti en kaliteli şekilde sunmak asli görevimizdir ve ofis depolama işleminde de güçlü referanslara sahip, köklü firma olma özelliğimizi koruyoruz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79