Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Parça Eşya Taşıma

Nakliye hizmetleri günümüzde yepyeni şekillere büründü, hizmet kalitesi arttı ve müşteri memnuniyeti en önemli madde haline geldi.

Taşınma süreci başladığında, yüklü bir eşya karşımıza çıkar. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veren firmamız sayesinde eşyaların yeni adrese ulaştırılmasında gereken araç ve ekip belirlenir. Kimi zaman da söz konusu olan parça nakliye olmaktadır. Küçük bir eşyanın veya eşya grubunun yeni adresine nakliyesi olarak açıklayabileceğimiz bu süreç hakkında, 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimizden tam destek alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Nakliye Hizmeti

Parça eşya nakliyat hizmeti veren firmamız, İstanbul’da hizmet vermektedir. Merkezimiz Maltepe’de yer alır. Müşteri ihtiyaçlarını belirlemede uzman personellerimizin sunduğu çözümler ile nakliye ücretleri neredeyse yarı yarıya iner, yüz güldüren bir seviyeye taşınmış olur.

Bu eşya taşıma işlemi, taşınması kolay yükler için geçerli olmaktadır. Yük ağırlığı olmayan bu eşyalar, şehir içinde bir adresten diğer bir adrese taşınır ve saat aralığı fazla sürmez. Bu hizmet için müşterilere kamyonet veya panelvan seçenekleri sunulur. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek, parça eşya nakliyesi için rezervasyon oluşturmanızdır. Bunun üzerine adresinize ücretsiz olarak ekspertiz gönderilir, hazırlanan fiyat teklifi tarafınıza sunulur. Onay verdiğiniz takdirde de taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Fiyatları Yarıya İndirme Seçeneği

Eğer taşınmasını istediğiniz yükünüze ek olarak bir tanıdığınızın taşınacak eşyasını da firmamızla anlaşarak taşıtırsanız, İstanbul parça eşya taşıma fiyatları %50 daha uygun hale gelecektir. Bunun yanında eğer taşınacak ürünün aciliyeti yoksa, ileri tarihli rezervasyonlar da fiyatların makul oranda düşmesine vesile olur.

Parsiyel Taşımacılık Nasıl Olur.?

Müşterilerimizin gideceği adreslere uygun en son varış noktası araçta en öne kısıma takibindeki adreslere göre zarar görmeyecek şekilde bağlama ipleri kullanılarak kasaya sırası ile sabitlenir, yazlık bölgelere eşya taşıma dağıtım işleminde adreslere yakınlık sağlandıkça sırası ile eşyalarınız adreslere teslim ediyoruz, bu işlem büyük oranla parça eşya taşıma fiyatları konusunda etkindir. Parsiyel işlemler genel ağırlıklı şehirler arası taşımacılık da kullanılır.

Parça Taşımacılık Hakkında

Küçük, taşınması kolay eşyaların nakliyesi avantajları beraberinde getiriyor. Özellikle güzergahta başka bir eşyanın taşınması için firmamıza referans olduğunuzda veya ileri tarihli rezervasyon yaptırdığınızda avantaj artıyor. Burada bilinmesi gereken en önemli husus ise hizmeti yalnızca İstanbul içinde veriyor olmamızdır. Eşyalar zarar görmeyecek şekilde paketlenir, bağlanır ve adreslerine teslim edilir. Bu işlemler güvenilir ve işinin uzmanı personeller tarafından gerçekleştirilir. Size de bu parça eşya taşıma hizmetin keyfini çıkarmak kalır. Hemen bizimle iletişime geçerek parça taşımacılık için randevu talebinde bulunabilir, avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79