Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Eşya Depolama

Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Bazı durumlarda eşya depolama hizmeti almak zorunda kalabiliriz. Günümüzde evler bu gibi durumlarda bizi idare edecek alana sahip olmadığı için ne yazık ki akıllara bir depo kiralamak gibi seçenekler gelmektedir.

Eğer kısa süreli depolama yapılacaksa bu son derece mantıklı bir davranıştır. Ancak uzun süreli depolama durumunda bazı sorunlar meydana gelebilir. Rutubet gibi dış etkenler eşyanın performansını düşürebilir. Böyle bir durumda müşterilerimize tavsiyemiz tek parça eşyalarını uzun süreli depolama düşünceleri varsa, yapılması gereken en akıllıca seçenek eşyanın ikinci el ürün alan bir firmaya satılması olabilecektir. Ancak kısa süreli, birkaç aylık depolama yapılacaksa ev eşyası depolama konusunda güçlü referanslara sahip olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Eşyayı Kim Paketlesin?

Bazı durumlarda, fiyatı daha makul seviyeye çekmek isteyen müşterilerimiz, ürünlerini kendileri paketleme yolunu tercih etmektedir. Ancak ürün paketlemek işinin de bir uzmanlığı bulunmaktadır. Amatörce yapılan paketleme, hele ki eşya depolama hizmetleri söz konusu ise, aylarca muhafaza edilecek ürünün tahribatına neden olabilir. Bu nedenle önerilen, profesyonel firmaların bu hizmeti size sunmasıdır.

İstanbul Maltepe merkezli firmamız Salt ofis taşımacılık, ofis depolama hizmeti ile de müşterilerinden tam not almış bir kuruluştur. Özel teknoloji ile üretilmiş paketleme malzemeleri kullanırız ve böylece ürünün hava almasını önleriz. Böylece ürünler zarar görmez. Ürünün cinsine göre, olabildiğince uzun bir süre dayanır.

Kaliteli Depo Hizmeti Sunuyoruz

Bir depo kiralamak isterseniz, aylık ücretlerin yanı sıra, depozito gibi ek maliyetlere katlanmanız gerekir. Bunun yanında çoğu zaman deponun durumu ile ilgili doğru bilgi alamazsınız. Eğer depoda rutubet varsa, eşyalarınız büyük oranda zarar görür ve belki de kullanılmaz hale gelir. Firmamız size 7/24 korunaklı, her türlü bakımı gerçekleştirilen ve güvenilir bir depo hizmeti sunar. Böylece güvenle eşyalarınızı depomuza emanet eder ve ihtiyaç duyduğunuzda alırsınız.


Depo hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Depolanacak ürünün paketlenmesinden, nakliyesine ve son olarak da depolanmasına kadar olan aşamada profesyonel kadromuz ile hizmete hazırız ve en güvenilir eşya depolama hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79