Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Ev Taşıma

Ev Taşıma

Ev değiştirmenin pek çok sebepleri vardır ve bu sebepler oluşunca ilk yeni evin semti önemlidir işinize veya çocukların okuluna yakın olması en büyük sebeptir. Çoğu zaman çocuklarının okulları için taşınan bireylerin %40 civarını bu nedenlerdendir. Ev taşımak aslında yeniliğe göre evden eve nakliyat ismi ile ikinci bir hizmet dalı olmuştur ama profesyonel taşınmayı isteyerek nakliye şirketi ile anlaşmayı isteyen müşteriler evden eve nakliyat kelimesini aratarak nakliye şirketlerine ulaşırlar sadece tek bir kişi ile diyaloğa girip sorunsuz taşınmayı hedefler.

Ev taşıma fiyatları uygun olması herkesin muhakkak istediği ve aile bütçesine katkı sağlamak amacıdır, Biz nakliye firması olarak kendi ihtiyaçlarımız da nasıl ekonomi arıyorsak muhakkak müşterilerimiz bu ekonomiyi aradığını düşünerek şirket fiyatları gibi kesin katti değil biraz ılımlı Fiyat teklifleri sunmaktayız.

Ev Taşıma Şirketleri

Evden eve taşıma şirketleri ile ön anlaşma sağlandığı taktirde taşıma programı yapılıp nakliye sözleşmesi karşılıklı imzalanıp sorunsuz taşınma ve oluşa bilecek zararların ödenmesini sağlaya bilirsiniz. Firmanın yerine getirmesi gereken zorunlulukları vardır ve bu zorunlulukları taşınma esnasında yerine getirmek zorundadır lakin sözleşme dışında müşterinin beyan etmeyip sözleşmeye yazdırmadığı, ekstra işlemler için ücret ödemek zorundadır aksi taktirde nakliye şirketi bu gibi oluşacak ekstra işlemleri taşımak zorunda değildir. 

Ev Taşıma Masrafları

Evinizi yeni evinize taşımak istediğinizde olaşan pek çok masraf,depozito ve gider vardır. Aile bireylerinin planlama yapması sonucu fatura ve abonelik işlemler saatler içerisinde çözüm sağlaya bilirsiniz. Taşınma konusunda önce iyi bir araştırma ve öncelikle referans alabileceğiniz akraba ve arkadaşlarınızdan öneri almanız daha sağlıklı olacaktır. Bizim yeni tanıştığımız müşterilerimizin öncelikli şikayeti mobilya kurulumu sonucu gardolap kapaklarının ayarsızlığı ve bilgisizce sökülen bağlantı aparatlarının kırılması olmuştur.  Mobilya ustalarımız her zaman yenilikleri takip ederek yeni bağlantı aparatları bunların tamiri olaşabilecek işlemlerini deneyimlerini istişare ederek ev taşıma için sorunsuz çözüm sağlamaktadırlar. 

Ev Taşıma Tavsiyeler

Salt Nakliyat firmasından önemli tavsiyeler, bu tavsiyeleri mutlaka okumanızı öneririz çok faydalı ve ilk taşınacak bireylerin bilgisi olacaktır. Öncelikle evinizde kullanmadığınız eşyaların listesini çıkarın ve bu eşyaları verebileceğiniz akraba ve tanıdıklara verin, ne kadar az eşya o kadar az nakliye ücretidir. Kişisel eşyalarınızı ve kırılacak eşyaların kolileme işlemini kendiniz yapın, bu işlemi nakliye firmasına yapmasını beyan ettiğiniz zaman koli ücreti ve artı bir personel fazla gönderimi size artı maliyet oluşturacaktır. Taşınma tarihini önceden belirli ise kuru bakliyat ve erzakları tüketme çalışın evinizde ne kadar az koli ve ufak eşyaları en aza indirirseniz taşınma işleminiz saat ve ücret olarak en az seviyeye inecektir.

Eşya Taşıma 

Ev eşyası taşıma konusunda paketleme işleminde personellerimiz en hassas detayları gözden kaçırmayıp sorunsuz paketleme yaparak eşya taşıma işlemine ön hazırlık yapmaktadır. Katti müşteri memnuniyeti ile işe başlamamızı güler yüzlü çalışanlarımız ile eşya taşıma fiyatları ne kadar ekonomik ve ödediğiniz değerin fazlasını hizmet olarak almanız kendinizi ne kadar doğru karar verdiğinizi hissederek sonraki taşınma ve çevrenize önereceksiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79