Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşıma

Salt Nakliyat şirketimiz yüzlerce Fuar Nakliyecileri hizmetini sorunsuz çözüm sağlamaktayız. Stand veya ürünlerinizin adresinizden teslim alınıp isterseniz refakatli, isterseniz fuar teslimatı saatlik teslim ederiz. Stand kiralama sonucu masa, sandalye, mini beyaz eşya ve ürünleriniz için dilerseniz sadece araç veya taşıyıcı personeller ile fuar alanında bulunan standınıza kadar teslimatını sorunsuz gerçekleştirmekteyiz, Fuar Nakliyesi alanında açılışa son günlerde araç girişi olmaması sebebi ile taşıyıcı el arabası ile size sorun çıkarmadan çözüm ortağınız olan salt nakliyat firmasını tercih sebepleriniz den sadece bir tanesidir.

İstanbul Fuar Merkezi

Öncelikle İstanbul'da sunduğumuz Fuar Taşıma Hizmetleri bölgelerimiz sırası ile Tüyap fuar ve Kongre merkezi, İstanbul Expo Center İstanbul Fuar Merkez, CNR Expo İstanbul, Lütfü Kırdar Rumeli Fuar ve Sergi Salonu, Feshane Uluslararası Fuar ve Kongre Sarayı, Grand Cevahir Hotel ve Kongre Merkezi, WOW Convention Center, Düğün, Nişan ve özel alanlarda düzenlenen etkinlikler olarak belirledik. Şehir dışından gelecek olan Fuar Taşıma Firmaları geliş ve gidiş tek anlaşmada % 20 indirim fiyat sunarız, İstanbul içinde bulunan firmalarına geliş ve dönüş anlaşmada fiyatları % 5 indirim sunuyoruz.

Organizasyon taşımacılığı

Organizasyon taşımacılığı yapan firmalar arasında gerek duyulan hizmeti sunmakta profesyonel olan ve sorunsuz taşımacılık firmaları arasındayız, araçlarımız firmaya özel hizmet sağlar asıl olan gerek duyulduğunda araç bekleme süresi ve organizasyon bitimine yakın araçlarımız kargo bölümünde sırada bekleyip yükleme sırasında zamandan kazandırır ürün ve eşyanızı belirttiğiniz depo, dükkan ve mağazaya teslim edilmektedir. Eğer ürünler ertesi gün sabah araçtan teslim alınacak ise araçlarımız bekçili otopark bölümünde bekletilir. Mutlaka firmamıza belirtip fiyat teklifine eklenmesini isteyiniz.

Ekspertiz personelimize ilk ulaştığınızda talebinizi iyice anladıktan sonraki süreçte eşyalara uygun kamyonet ve sunulacak hizmetin özetini beyan eder, ücret teklifinden önce müşteriye gerekli hatırlatma ve uyarıları sunarız, Aracı kim yükleyecek? Eşyalar fuar dönüşü akşamı teslim edilecek mi? sözlü mülakata varıldıktan sonra bu işlem resmiyete dönüştürülerek şirketimizin e-mail adresinden yazışma üzerinden resmiyete dökülmektedir. Araçlarımız Fatih Sultan Mehmet köprüsünü kullanabilen 18 metre küp kapasiteli kamyonetlerden oluşmaktadır. Fiyatlarımız +KDV DİR.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79