Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Evden Eve Taşıma Ücretleri

Evden Eve Taşıma Ücretleri

İşlemlerin ve işçiliğin etkin olduğu ve müşteri taleplerini dikkate alınması önem arz eden konudur, göz ardı etmeksizin en üst düzeyde taleplere karşılık vermek ve nakliyat işlemi bitiminde memnuniyeti görmemiz işçiliğimizin dahada ileriye taşımak ve kaliteli hizmetimizin anlamını görürüz. Evden eve taşımacılık fiyatları etki eden firmaların talepleri anlamadan ezbere konu anlatımı ve günü kurtarma gibi düşünceleri İstanbul evden eve taşıma  hizmetini istem dışı baltalamak olduğunu pek çok firma bizzat şahit olmuştur. 

Evden Eve Taşıma Fiyat Teklif Formu

Öncelikle sakin düşünerek eşyalarınızın eksiksiz listesini çıkartın, talepleriniz eşya taşıma günü değişmez ise ödeyeceğiniz ücret de değişmez nasıl değişebilir fiyatta anlaştım derseniz? Ev eşyası taşımacılık tamamen efora bağlı insan gücü ile paketlenip daire içerisinde asansöre ve sonrasından bina ile araç mesafesinde taşınması zaman ve efor kaybına neden olur, eşya listesine göre taşıma personel sayısı belirlenir ne eksik ne de fazla olur çünkü bir işçi işçilik olarak TL 150 ücret alırlar ( örnek 3 * TL 150 = TL 450 gibi ) Bazen düz yolda yürürken bile yorgunluk hissedilirken sırtta eşya taşınması ile merdivenlerden çıkılması ne kadar zor ve efora bağlı olduğuna hak vereceksiniz, Ambalaj ve paketleme ürünlerinin son zamanlarda yükselmesi, araç yakıt ve vergiler ile birlikte ortalama 2019 yılında % 30 civarında nakliye fiyat artışı görülmesi beklenmektedir.

Ucuz Fiyat Teklifi Almanız Mümkün Müdür.?

Müşteri temsilcimiz işleminize göre iki türlü evden eve taşımacılığı fiyat teklifi sunmaktayız, Öncelikle komple evden eve hizmet veya sadece araç gönderimi ile her kesim veya hizmet ağımızda dahil olan taleplerinize taban nakliye fiyat teklifi sunar işçiliğimiz uygun İstanbul Evden Eve Taşıma Ücretleri teklifinde mutabık kalınırsa en uygun koşullarda hizmet sunmak için ekspertiz personelimiz eşyalarınızı görerek asıl olan evden eve nakliyat ücreti sunar, Bu sunduğu taban ( 3+1 TL 1500 ) fiyatlarımızdan ya biraz ( 3+1 TL 1200 ) yada biraz ( 3+1 TL 1800 ) fazla olabilmektedir, Fiyatlar Temsili Sunulmuştur, Bina Kat Sayısı veya Eşya Yoğunluğuna Göre Değişiklik Göstere Bilir. Eşyanızın durumu, kullanılan paketleme ürünleri, personel sayısı, bina asansörünün kullanımı ve asansöre sığmayacak eşyaların listesi ile sorunsuz taşınma olanak sağlayacak en önemli konudur.

Referansımız Olmak İster Misiniz?

Her sektörde olduğu gibi hizmet almanız veya ticaret yapmanız sonucu piyasaya göre kişiye özel indirimli fiyat alabilirsiniz, ev eşyası taşımacılık İstanbul sektörü referansa çok önem verilir, daha önce hizmet sunduğumuz bir müşteri memnuniyeti sonrası geri dönüş yapması kendisi veya bir tanıdığı için ne kadar kaliteli hizmet sunduğumuz ve doğru yolda emin adımlarla ilerlediğimizi görürüz. Müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden her yıl referansımızı % 9 artış tespit ederek son verilerimize göre 2003 yılından 2018 yılına kadar referansımızı  % 92 artış gösterdi. Sizlerinde referanslarımızın arasında görmek isteriz, peki siz referansımız olmak % 5 indirimli nakliye ücreti almak ister misiniz.?

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79