Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Nakliye Teslim Tutanağı

Nakliye Teslim Tutanağı

Salt Nakliyat - Nakliyeci firmamızın bilgilerinin içerdiği nakliye teslimat fişinin içeriği ve resimli olarak bilgilendirilmek üzere müşterilerimize beyan ederiz.

Gönderici: Adı Soyadı - Tic. Ünvan, Adres, Telefon, Vergi dairesi, Vergi daire TC kimlik no,

Gönderi Detay:

Alıcı: Adı Soyadı - Tic. Ünvan, Adres, Telefon, Vergi dairesi, Vergi daire TC kimlik no

Bilgileri içeren formu eksiksiz bilgileri vermek gönderici sorumluluğudur, Gönderici Burada verilen bilgilerin doğruluğunu ve yetersiz ambalajlamadan dolayı oluşacak hasarların sorumluluğumun tarafıma ait olduğunu kabul ve beyan ederim. Yazısını okuduktan sonra gönderici adı soyadı imza kaşe onayı ile nakliye firmasına ürünün irsaliyesi ile birlikte teslim etmesi gerekmektedir.

Teslim eden nakliyeci firma, Adı Soyadı, Araç plaka, Telefon bilgilerini formda bulunan yerlerine eksiksiz olacak şekilde Nakliye Teslim Tutanağını düzenler gönderen, alıcı ve nakliyeci imzalarlar.

Ürünleri teslim alan alıcı adı soyadı, Telefon bilgileri ile göndericinin giriş yaptığı alıcı bilgileri uyuşursa nakliyeci imza alarak ürünleri teslim etmesi gerekmektedir. Gönderici firmanın sunduğu alıcı bilgilerinin verdiği bilgiler uyuşmayacak olursa nakliyeci gönderen firmaya telefon ile bilgi verip olası aksilikler oluşması sonucu ürünleri gönderici firmaya geri götürmek zorundadır. Olası durumda gönderici firma bilgiler farklı olması durumunda ürünleri teslimatı gerçekleşsin beyanı üzerine, firmamızın mail: info @ saltnakliyat.com.tr üzerinden mail yolu ile teyit mail göndermek zorundadır.


Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79