Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Nakliye

Nakliye'de Kalite Arayanların Firması

İstanbul başta olmak üzere çevre illerden pek çok müşterimizin taleplerini karşılamaktayız. Her geçen günlerde İstanbul nakliye işlerinizi sorunsuz çözüm sağlamak en temel prensibimiz olarak görmekteyiz, her işlem ayrı bir özveri ve müşteri memnuniyetine karşılık verebilmek üzere işlemlerimizin temelleri sağlam yarınlarımıza emin adımlar atmaktayız. Nakliye bul veya en iyi nakliye firmaları ile iletişime geçen müşterilerimizin ev eşyası veya ticari ürünlerine en uygun araç kapasitesi, PROFESYONEL NAKLİYE personeli ile sorunsuz çözüm ortağınız olmaya aday firmayız. 

Ekspertiz ile Kusursuz Nakliye

''Bakmak ayrı bir şey, görmek ayrı.'' iş anlayışı ile en ince detayları analiz eden ekspertiz personelimiz en ince detayları analiz ederek sorunsuz çözüm sağlamayı amaçlar, Nakliye İstanbul planı oluşturmasının sonucunda talep edilen işlem için müşterimize detaylı nakliye fiyat hesaplama ile müşterimizin bütçesine uygun olacak şekilde kaliteden ödün vermeden karşılıklı anlaşmaya varılmasından sonraki süreçte taşınma günü, kamyonet ile eşya taşıma, taşıma personel sayısı, paketlenecek eşyalara uygun paketleme malzemesi ve taşınacağınız bölge site, plaza ise yöneticiden taşıma saatleri ve günlerinin sorulması gerekmektedir. Bazı siteler hafta içi sabah 10:00 akşam 17:00, hafta sonu ve tatil günleri taşınmaya izin vermeyebilirler. Nakliye aracının siteye gelmesi veya eşyanızın yüklü şekilde site içerisine alınmaması her iki tarafı da mağdur edebilir.    

Almak İstediğiniz Hizmetin Adresiyiz

Salt Nakliyat - Nakliyeci şirketimizin müşteri odaklı çalışma anlayışı ile kaliteden asla taviz vermeden eşyalarınızın kırılmadan, çizilmeden sorunsuz yeni yerinize teslimatını sorunsuz sağlamaktayız. Mobilya de-montajı ve sonrasındaki işlemde montajı mobilya ustalarımız kullanışlı olacak şekilde her türlü mobilyanın kurulumunu sağlayabiliriz. Nakliye ara işlemi öncesi bize ulaşarak bilgi isteyebilirsiniz.

Nakliye İşiniz Sorun Haline Gelmesin.!

İlk defa nakliye şirketleri ile taşımacılık deneyimi olmayan müşterilerimize ve araştırma yapan bireyler ve kurumsal nakliye şirketi arayan şirketlere özel uygulanan ön çalışma hizmetimizi talep edebilirsiniz, ön çalışma analizi ile hangi ürünlerin paketlenmesi, de-montaj olacak mobilyaların ve kırılacak eşyaların paketlemesi konusunda bir veya iki personelimizi taşınmaya bir gün önceden gönderimini sağlamamız evinizin veya iş yerinizin toparlanması sırasında ev nakliye veya ofis nakliye taşınması ağır eşyaların paketlemesine olanak sağlamaktayız. Kendi eşyanızı paketlemek nakliye firmaları %25 oranında indirim almanıza öncü olabilen en önemli unsurdur.

Ucuz Nakliye Hizmet Almaya ne Dersiniz.?

Salt Evden Eve Nakliye şirketi olarak ekonomiyi uygun koşullar ile eşitliyoruz, Her bir müşterinin talepleri farklı, her bir ucuz nakliye firmalarının sunduğu hizmet farklılık gösterebilir neden mi.? Müşterilerin eşyalarının yoğunluğu ve kullanılan kişisel eşyaların tam kapsamı farklılık gösterebilir. En iyi İstanbul nakliye şirketi anlaşma sağladığı fiyat göre hizmet sağlayabilir bu hizmetler nasıl gerçekleşir, paketlemeden taşıma, mobilya ve beyaz eşya kurulumu yapılmaması, yetersiz personel ile eşya taşınması gibi konulara dikkat etmelisiniz. Salt Nakliyat - Nakliyeci şirketi fiyat anlaşması sonrası asla işçiliğinden ödün vermeden kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79