Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Nakliyat bölgemizin en uygun fiyatlara hizmet sunmamızın başlıca sebebi merkezimizin Maltepe ilçesinde bulunarak Maltepe Evden Eve Nakliyat taleplerine firmamız sorunsuz çözümler sunarak önce taşıma planı ile ekspertiz personelimizin ince detayları incelemesi sonucu en sağlıklı bilgi akışı, uygun fiyat teklifini beyan eder. Koşullar sözlü anlaşma sağlanması sonucu sözleşmeye detaylar yazılıp karşılıklı imza atılarak taşınma gününe rezervasyon açmaktadır.

Maltepe İlçesinde Neden Biz Tercih Ediliyoruz.? 0+1, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 vb ev eşyalarınızın taşınması konusunda her marka araç ve model kasa ölçülerinde özel tasarlanmış araçlarımızdan ziyade parça eşyalarınız için küçük nakliye araçlarımız mevcuttur. İşiniz ne olursa olsun tek elden komisyonsuz hizmet veren nadiren firmayız.

Maltepe Nakliyat öncesi işçiliği kolaylaştıran, yapılması gereken unsurla mümkün olduğu kadar tüketilecek gıdaları tüketin, kişisel eşyaları ( Giyim, Kozmetik, Mutfak eşyası, Kişisel eşya vb eşyalarınızın kolileme işlemini sizin tarafınızdan yapılaması ama dikkat etmeniz gereken ağır kitap ve kırılacak eşyalar küçük hacimli kolilere, hafif eşyalarınızı büyük kolilere toplamalısınız. Kendinizin topladığınız eşyalar yerleşim yapılması sırasında kolay işlem sağlayacaktır. Ziynet vb. madde ve materyaller kendiniz tarafından taşınmalıdır.

Maltepe Evden Eve Nakliye Fiyat Hesaplama Ekspertiz sonucu eşyalarınızın durumuna göre paketleme ürünleri, araç kapasitesi, taşıyıcı personel sayısı ve bina kat durumu etken gösteren en önemli unsurdur. Örnek vermemiz gerekirse Dikkat.! 3+1 ev eşyasını orta boy küçük kamyonet ve üç personelle taşınamaz, en uzun taşıma süresi maksimum standart eşyaların beş saat sürmesi normaldir. Plansız taşıma işleminde eşyalarınız zarar görür ve sabahtan akşama kadar sürmesi kaçınılmazdır.

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79