Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Nakliyeciler

NAKLİYECİLER

Taşınmaya karar vermek son derece zorlu bir süreç. Ardından uygun bir yeni adres belirlenir ve ev/ofis bulunur. Ancak taşınmanın en zorlu aşaması bu noktada başlar. Özellikle kıymetli eşyalara sahip kişiler için doğru nakliye firmasını bulmak, sıfır hasarla eşyaları yeni adrese ulaştırmak büyük önem taşır.

Nakliye Deyip Geçme!

İstanbul’da pek çok nakliye firması mevcuttur. Ancak bu firmalar müşterilerin ihtiyaçlarını göz ardı eder, uygun seçenekler sunmaz. Verilen adrese gider, profesyonel olmayan personeli, çoğu zaman eşyalara zarar verir, bazı eşyalar kullanılmaz hale gelir, bazıları çizilir, kimi zaman da unutulan parçalar mağduriyet yaratır.

Bazı nakliyeciler ise işin en başından profesyonel bir süreç sunar. Ekspertiz adresinize gelir, taşınacak eşyaları analiz eder. Ardından sunduğu rapor sonucunda bir fiyatlandırma yapılır. Onay verdiğinizde nakliyat sözleşmesi ile kendinizi güvenceye alır, sunulan hizmetin detayları yazılır ve karşılıklı imzalanır, taşınma günü geldiği zaman, uzman bir ekip adresinize gelir ve özel ürünlerle paketleme gerçekleştirilir. Böylece hiçbir eşyanız hasar görmez, güvenli bir şekilde adrese ulaştırılır, gerekirse kurulumları yeni adreste yapılır ve tarafınıza teslim edilir.

Önemli olan ikinci seçeneği size sunan, vizyon sahibi nakliye firmaları ile çalışmanızdır. İstanbul Maltepe merkezli Salt Nakliyat-Nakliyeci, bu kaliteli hizmeti size sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı olduğu için hiçbir mağduriyetin yaşanmamasını tarafınıza garanti eder. Sadece şehir içi değil, şehir dışına nakliyelerde de adından ve kalitesinden söz ettirir.

İhtiyaçlarınıza Uygun Nakliye Hizmeti

Bazen taşınması gereken sadece önemli evraklardır, bazen de kocaman bir evin taşınması gerekir. Bu iki hizmet için size aynı aracı gönderen, hatta az sayıdaki eşyanızı başkalarına ait eşyalarla birlikte tarafınıza ileten bir nakliye firmasına ne kadar güven duyabilirsiniz? Nakliyeci, sizin ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde belirlemeli ve buna uygun araç ile personeli size sağlamalıdır.

İstanbul nakliyeciler denildiğinde bir sürü firma ile karşılaşabiliriz. Ancak ofis taşımacılığı apayrı bir profesyonellik ve ekip isterken, ev taşımacılığı farklı deneyimler gerektirir. Bu nedenle nakliyeciler sitesi gibi aramalarınızda dikkat etmeniz gereken bu kalite standartları, daha sonra başınızın ağrımasına engel olacak prosedürler olarak karşımıza çıkar ve zor durumda kalmanıza, çeşitli mağduriyetler yaşamanıza engel olur.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79