Müşteri Hizmetleri;

(0216) 606 2 606

Bize Yazın;

info@saltnakliyat.com.tr

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Nakliyat Fiyat Hesaplama

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

İstanbul geneli çalışmalarını sürdüren Salt Nakliyat, kaliteli işçiliğin ve eşyaların zarar görmemesi en önemli prensibi olarak müşterilerine sorunsuz hizmet sunmayı ilke haline getirip evden eve nakliyat fiyat hesaplama yaparken asıl işçiliğe baz alarak müşterimizin talebine göre fiyat teklifi sunmaktadır.

Neden tercih ediliyoruz ve müşterilerimiz uzun zaman geçmesine rağmen iletişim bilgilerimizi saklıyorlar.? işçiliğe göre nakliyat fiyat hesaplama yapmamız, zamanında adreslerde olmamız ve İstanbul içi nakliye kilo metresi tutularak gerçek fiyatları sunmamızdır. Ezbere fiyat söylenip sonradan eşya listesi isteyenler, eşyanız az yarı fiyatına size hizmet sunarız diye konuşan müşteri temsilcilerine itibar etmeyiniz.

Mobilya de-montaj ve montaj işlemlerimiz

Yatak odası, Çocuk odası ve Yemek odası ev eşyalarınızın de-montajı ve montajını mobilya ustasına gerek duymadan sağlayabilirsiniz, mecbur kalmadıkça işinin ustası tercih edilmelidir. Şimdi Yatak odası nasıl de-montaj hale getirebiliriz, Sürgü kapak veya normal kapaklı gar dolapların önce kapakları sökülmeli sürgü kapak yukarı kaldırılmalı ve alt kısım çekilerek rayından çıkarabilirsiniz, normal kapak sökerken önce üst kısım vidalama sistemi gevşetilmeli ve daha sonraki işlemde alt bağlantılar gevşetilerek sökümü sırası ile devam etmelidir. Gar dolap gövdesi sökülmesi ne başlamanın temel sırası önce arkalık, üst parça ve kenarla dan devam ederek bağlantı vida veya kilitli sistemi gevşeterek sökülmesini olanak sağlaya bilirsiniz.

Çocuk odası, Gar dolap, beşik ve çalışma masasında oluşur gar dolap yatak odasında olduğu gibi aynı işlem uygulanır, Beşik modeline göre değişiklik gösterir, 0 ile 5 yaş arası beşik kullananlar önce yan korumalık çubuk demirini el ile sökülen saat yönüne çevirerek yan korumalığı çıkarın, iç yatak ve yatak sunta sırası ile çıkarın, ayak kısmında bulunan şifonyer vidalar sökülüp alınmalı sonrasında geçme olan yatak başlığı ve ayak ucu yukarı çekilerek yerinde çıkarılıp de-montaj hale getirilebilir. Montajı yapılır iken başta yapılan işlemler en sona son yapılan işlemler ilk başta yapılması gerekir.

Yemek odası, Modüler ve ağaç modeline göre ikiye ayrılır lakin ağaç modelli yemek odası de-montaj işlemi pek yoktur sadece kapak ve raflar ağırlık düşürülmesi için çıkarınız ve mutlaka köşe köpük kullanılarak paketlenme yapılmalıdır. Modüler mobilya işlemlerinde porselen yemek takımı ve bardaklar için kullanılan konsol sökülmeden önce bütün parçaları etiketlenerek sökülmesi başlanmalı neden etiket yazılmalı ağırlık ile eğim veren parçalar montaj sırasında raflar bile aynı bölüme gelecek şekilde montajı sağlanmalıdır.

Beyaz eşya montaj işlemlerimiz

Çamaşır makinesinin elektrik fişini çekiniz, su bağlantı musluğunu kapatıp saat yönüne çevirerek bağlantı aparatını sökümü dikkat etmeni su kaçağını önleyen contasını bant ile sabitleyin, atık su hortumunu çekerek çıkarınız. Montajı çok basittir, önce bağlantı aparatlarını bağlantı bölümüne çekerek çamaşır makinesini yerine itekleyerek en son yapılan işlemden başlayıp montajını gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler bulaşık ve kurutma makinası için aynı işlem gerçekleştirilir.

Fiyat hesaplama hizmetlerimiz

İhtiyaç duyduğunuz taşımacılık işlemlerinde bizimle iletişime geçerek 7/24 ücretsiz bilgi talep edebilirsiniz. Müşterilerimizin talepleri, Parça eşya taşıma, bir oda taşınması, kamyonet nakliye, evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama genel olarak aldığımız taleplerdir. İstanbul ilçe bazlı semtlerde en yakın firması ulaşmak amaçlı aramalarda önceliğimiz Maltepe ve Anadolu yakası evden eve nakliyat öncelikli hizmet sunduğumuz bölgedir. Avrupa yakası hizmetlerimizde İstanbul'da Asya veya Avrupa yakası eşya taşımalarında zamanında hizmet sunmaktayız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 304 19 79